---

Geriausios foto paslaugos

FOTOPOWER
fotopower
fotopower
fotopower
fotopower
fotopower
fotopower
fotopower
fotopowerFotografija– tai mano hobis, darbas bei gyvenimo būdas.

Nors fotografuoju nuo mokyklos laikų, pirmuosius žingsnius šią linkme žengiau 1999 m. kaip video operatorius, o nuo 2004 m. kaip fotografas. Pradėjau fotografuoti nuo analoginės fotografijos, todėl iki šiol prisimenu ilgas valandas, kurias praleisdavau fotografijos tamsos gelmėse. Keičiantis laikui, tobulėjant technikai ir fotografavimo įgūdžiams perėjau prie fotografavimo skaitmeniniais veidrodiniai fotoaparatais.

Dažnai ieškau įkvėpimo bei naujų idėjų Europos ir Amerikos kino klasikoje.
Įvairias fotografijos sritis traktuoju kaip visumą – nesiriboju konkrečia technika ar stiliumi. Stengiuosi kiekviename fotografijos stiliuje atrasti kažką naujo sau.
Vertėtų išskirti vestuvines nuotraukas, kurių stilius keičiasi kartu su pasaulinės vestuvinės fotografijos trendų kaita. Tačiau šis stilius yra pritaikomas prie ankstesnių jaunavedžių  pageidavimų ir lūkesčių. Nuolat ieškau “kito matymo kampo“ ne tik per meninę kūrybą, bet ir per fotografijos apdorojimą (post-processing).
 
Kas kartą fotografuodamas sutinku vis naujus žmones, įamžinu jų emocijas, jausmus bei juos supančią aplinką. Stengiuosi, kad vestuvinės nuotraukos nebūtų banalios, bet daugumos vertinamos kitaip. Fotografija yra man kaip vis  kažką naujo, iki šio dar neatrasto žadančios gelmės. Tai mano gyvenimo dalis. Tiesiog mėgstu daryti tai, ką darau!

Bendrauju lietuviškai, rusiškai, lenkiškai, susikalbu vokiškai :)
https://www.facebook.com/pg/Photographer-452806541910693/photos/?ref=page_internal
 

© 2010 fotopower.lt Visos teises saugomos.